به گزارش خبرگزاری همسونیوز، شهرام عدالتی صبح پنج شنبه در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان قرچک اظهار داشت: این جلسه در راستای تشریح ظرفیت‌های قانون برنامه و بودجه سال جاری، پیگیری پروژه‌های پیش بینی شده دستگاه‌های اجرایی طی سال‌های برنامه ششم توسعه و گزارش اقدامات دستگاه‌های اجرایی در راستای تحقق اهداف سند توسعه استان برگزار شده است.

عدالتی با بیان اینکه بودجه امسال مطابق پروژه های ملی و استانی تعریف شده است افزود: امیدواریم در سال جاری بودجه خوبی از سوی دولت تزریق شود و در همین راستا در تلاش هستیم که امسال تخصیص صد درصدی بودجه را داشته باشیم و بنا بر وعده های مساعد وضعیت نسبت به سالیان گذشته مطلوب تر باشد.

وی با اشاره به گلایه برخی از دستگاه ها در خصوص کم بودن بودجه این گلایه ها را کاملا به جا دانست و تاکید کرد: این واقعیتی است که در تمام شهرستانهای کشور وجود دارد و امیدواریم در آینده نزدیک ترتیبی اتخاذ شود تا دستگاه ها با کمک و مشورت فرمانداری ها بودجه پیشنهادی خود را ارئه دهند.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه استان تهران بیان کرد: تجهیز دستگاههای اجرایی، تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد  و دیون دار در راستای توسعه متوازن برنامه ششم توسعه در اولویت توزیع اعتبارات امسال قرار گرفته اند و مدیران باید تمام تلاش خود را انجام دهد که یک ریال از بودجه شهرستان برگشت داده نشود زیرا برگشت اعتبار به معنی این است که نسبت به توسعه شهرستان بی توجهی شده است.

معاون استاندار افزود: امسال تلاش شده که  بودجه برای پروژه جدید تعریف نشود و کل اعتبار بر اساس ادامه برای ساماندهی پروژه های قبل باشد.

وی اولویت بندی را  یکی از نکات مهم حل مشکلات شهرستان دانست و گفت: که برنامه ریزی بر اساس حل مشکلات در حوزه های موجود صورت گرفته است.

منبع:خبرگزاری:مهر

منبع: خبرگزاری همسو نیوز