ارتباطات و فن آوری اطلاعات

اجرای نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشورایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل مخابرات ایران از اجرای نهضت جهادی توسعه فیبر نوری در کشور در کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجید سلطانی ۳۰ اردیبهشت‌ماه در آیین افتتاح ۱۳۷ طرح مخابراتی خراسان شمالی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و لزوم تحقق شعار سال با عنوان «مهار تورم و رشد تولید» اظهار کرد: برنامه ریزی و راهبردهای مخابرات در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و بدنبال تلاش حداکثری در جهت توسعه صنعت ارتباطات هستیم.

مجید سلطانی افزود: از دو سال گذشته در شرکت مخابرات راهبردهای جدیدی آغاز شده و رسالت شرکت مخابرات ایران در جهت تحقق شعار سال، آمادگی در خصوص  سیاست گذاری صحیح در رشد صنعت فاوای کشور، آمادگی کامل به منظور برقراری ارتباط با دستگاه های اجرایی، توسعه شبکه های اجتماعی، تامین ارتباطات مورد نیاز و آماده سازی زیرساخت های لازم است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح های حوزه مخابرات در جهت پشتیبانی های بیشتر از استان ها انجام می شود، گفت: از سال گذشته نهضت جهادی توسعه فیبر نوری را در تمام استان ها آغاز کردیم که در خراسان شمالی نیز این طرح ابلاغ شده است.

وی افزود: علی رغم تمام دسیسه های دشمنان و تحریم های ناعادلانه، مخابرات ایران با تلاش و پیگیری نیروهای خدمتگزار، دستاوردهای بزرگی داشته است.

مدیرعامل مخابرات ایران خاطرنشان کرد: مخابرات همواره خود را ملزم به توسعه ارتباطات حتی در دورترین نقاط و مناطق روستایی می داند و از تمام توان خود در این راستا استفاده نموده و با این حال جهت توسعه زیرساخت های مخابراتی بیشتر، نیازمند همکاری و همدلی سایر دستگاه‌های اجرایی است. مسلما این همکاری در سطح استان خراسان شمالی به شکل مناسبی وجود داشته که امروز شاهد افتتاح این تعداد از پروژه هستیم.

سلطانی در ادامه ضمن تاکید بر لزوم تداوم همکاری های بین سازمانی با مجموعه مخابراتی، اظهار امیدواری کرد: شاهد ارتقاء هرچه بیشتر صنعت ارتباطات و در نتیجه آن، رشد تولید و رشد اقتصادی در کشور باشیم.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید .

منبع ایسنا

نوشته های مشابه