گزارش

ارسال نخستین محموله کمک های مردمی شهروندان منطقه21 تهران به مناطق سیل زده

 

به گزارش همسو نیوز،از طریق همکاری و مشارکت شهروندان و اعتماد آنان به مدیریت شهری وبا هدف کمک رسانی بیشتر و ایجاد شرایطی مناسب تر برای هموطنان سیل زده؛ نخستین محموله کمک های مردمیبا تعامل مطلوب فی مابین مساجد، مدارس و سرای محلات با مجموعه مدیریت شهری؛ جمع آوری، بسته بندی، بارگیری و ارسال شد.

 

بنا بر این گزارش؛ طی بازدید میدانی نمایندگان ویژه منطقه21 از مناطق سیل زده استان خوزستان و بررسی موارد مورد نیاز، برگزاری جلسات مستمر با فرمانداران این استان با هدف نیازسنجی های لازم و همچنین اطلاع دقیق از اقلام مصرفی مورد نیاز هموطنان سیل زده و آسیب دیده از سیل، سرانجام اقلام مورد نیاز با همت شهروندان و کارکنان شاغل در مجموعه شهری منطقه21 جمع آوری و در قالب تریلر های کانتینر بر به مناطق سیل زده اعزام شد.

 

در همین راستا و به مناسبت تقارن اعیاد خجسته شعبانیه با روزهایی که برخی از هموطنان به علت بروز سیل در رنج به سر می برند، “ویژه برنامه جشن میلاد سرداران کربلا” در محل بوستان وصال واقع در ناحیه یک منطقه21 با هدف جمع آوری بخش دوم کمک های مردمی جهت ارسال به مناطق آسیب دیده از سیلاب برگزار شد.

 

لازم به ذکر است؛ امید است در اسرع وقت و طی هماهنگی های لازم با مدیران استانی و مسئولین نهادهای امدادرسان مستقر در استان های سیل زده، محموله دیگری از کمک های مردمی از طرف منطقه21 ارسال شود.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا