ارتباطات و فن آوری اطلاعات

استفاده از برنامه چت جی‌پی‌تی برای کارمندان اپل محدود شداپل استفاده از چت ربات هوش مصنوعی چت جی‌پی‌تی شرکت OpenAI را برای کارمندانش محدود کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از یک سند و منابع آگاه نوشت: شرکت فناوری اپل استفاده از چت جی‌پی‌تی و سایر ابزارهای هوش مصنوعی خارجی را برای کارمندان خود محدود کرده است زیرا اپل در حال ساخت فناوری مشابهی است.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، اپل نگران درز اطلاعات محرمانه این شرکت توسط کارمندانی است که از برنامه‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و همچنین به کارمندان خود توصیه کرده است از دستیار برنامه نویسی “گیت هاپ کوپایلوت” مایکروسافت که برای نوشتن خودکار کد نرم افزار استفاده می شود، استفاده نکنند.

شرکت OpenAI که سازنده چت ربات چت جی‌پی‌تی است، ماه گذشته اعلام کرد که یک “حالت ناشناس” را برای چت جی‌پی‌تی معرفی کرده است که سابقه مکالمه کاربران را ذخیره نکرده و از آن برای بهبود هوش مصنوعی خود استفاده نمی‌کند.

 استفاده  چت جی‌پی‌تی و سایر ابزارهای مشابه آن از صدها میلیون داده کاربر برای بهبود یا آموزش هوش مصنوعی، به یک دغدغه روزافزون تبدیل شده است.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت OpenAI روز پنجشنبه، اپلیکیشن چت جی‌پی‌تی را برای iOS اپل در آمریکا معرفی کرد.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید .

منبع ایسنا

نوشته های مشابه