گزارش

اعزام ماشین آلات تخصصی و نیروی انسانی سازمان مدیریت پسماند به مناطق سیل زده گلستان

به گزارش همسو نیوز،رضاعبدلی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران،ضمن تاکید بر بکارگیری تمامی  امکانات و توانایی های سازمان در جهت مهار سیل در تمام استان های سیل زده  گفت: پیرو دستور دکتر یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران صبح امروز نیز حدود 100 نفر نیروی انسانی و 15 دستگاه ماشین آلات تخصصی این سازمان به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شد.

 

وی با اشاره به استمرار اعزام کمک های شهرداری به استان های سیل زده کشور تصریح کرد: : نیروهای داوطلب با سه دستگاه اتوبوس برای کمک به مردم عزیز مناطق سیل زده و به منظور پاکسازی نهایی صبح امروز به استان گلستان رهسپار شدند.

 

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت:علاوه بر آن ها کاروانی از ماشین آلات و تجهیزات تخصصی این سازمان نیز که شامل 2 دستگاه واترجت، 1 دستگاه غلتان، 8 دستگاه خاور، 4 دستگاه بابکت و 1 دستگاه سواری شاسی بلند می باشد؛  به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شد.

 

عبدلی ضمن اشاره به آماده باش همه نیروها و تجهیزات این سازمان  برای رفع سیلاب در مناطق سیل زده، گفت: تاکنون چندین کاروان از تجهیزات و کمک های مردمی از جانب سازمان مدیریت پسماند به مناطق سیل زده اعزام شده و این سازمان تا رفع کامل این مشکل و بازگشت مناطق دچار سیل به حالت آرامش دو شادوش سایر نیروهای امداد رسان در کنار خسارت دیدگان خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا