عمران و اشتغال

انتخابات ملت و نظام را در مقابله‌ با چالش‌های گوناگون جهانی مستحکم‌تر می‌کندایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه انتخابات نمودار اقتدار برای کشور است، گفت: انتخابات، ملت و نظام اجرایی کشور را در مقابله‌ با چالش‌های گوناگون جهانی، از گذشته مستحکم‌تر می‌کند.

محمد جولانژاد در گفت و گو با ایسنا در خصوص اهمیت حضور و مشارکت در انتخابات ۱۱ اسفندماه سال جاری اظهار کرد: انتخابات به عنوان نماد حرکت اسلامی در کشور ما، بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند نمودار اقتدار برای کشور باشد و ملت و نظام اجرایی کشور را در مقابله‌ با چالش‌های گوناگون جهانی، از گذشته مستحکم‌تر کند.

وی افزود: انتخابات هم در صحنه‌ خارجی و در مقابل چشم بیگانگان، هم در صحنه‌ داخلی و هم برای پیشرفت کشور، یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین رویدادها است.

جولانژاد با اشاره به تاثیر حضور و مشارکت در انتخابات در بهبود وضعیت مسایل و مشکلات کشور، عنوان کرد: در برهه حساس کنونی کشور موضوعی مهمتر از مشارکت در انتخابات که دو نهاد شامل مجلس قانون‌گذاری و نهاد خبرگان با رای مستقیم مردم ساماندهی می‌شوند، نیست.

وی ادامه داد: انتخابات به عنوان یک نماد کلان و اصیل در حوزه جمهوریت مهمترین ابزار تصمیم‌ساز در یک نظام اسلامی محسوب می‌شود و هر گونه غفلت و یا بی اهمیتی نسبت به این مساله حیاتی می‌تواند کشور را از ریل پیشرفت و ترقی دور نگه داشته و به عقب برگرداند.

ضرورت توجه نمایندگان مجلس به تخصیص و جذب اعتبارات ملی

جولانژاد گفت: انتخابات عرصه‌ای برای نمایش قدرت نظام در برابر استکبار جهانی است و همه ما باید با اعتقاد کامل در این زمینه حاضر شویم و برای برگزاری انتخاباتی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مشکلات و نیازهای استان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در کمیته راهبری این اداره کل احصا و برای رفع آن‌ها برنامه‌ریزی شده است، عنوان کرد: بدون تردید تخصیص و جذب اعتبارات ملی برای اجرای پروژه‌های بهسازی و ارتقاء ایمنی جاده‌های استان، ساخت و آسفالت راه‌های روستایی، تقویت زیرساخت‌های پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه بسیار حائز اهمیت است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در خصوص انتظارات از نمایندگان جدید در مجلس شورای اسلامی گفت: در ردیف‌های ملی، اعتبارات زیادی است و ظرفیت‌های ویژه‌ای وجود دارد و بخش قابل توجهی از اعتبارات عمرانی در ردیف‌های ملی است که تنها با رایزنی و قدرت چانه‌زنی می‌توان موفق به جذب آن‌ها شد.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه