دسته‌بندی نشده

اگر این چند خوراکی را با ماست نخورید پوکی استخوان می‌گیرید! + لیست قیمت انواع ماست اقتصاد آنلاین – فائزه امین پویا،خوردن ماست به‌تنهایی موجب بروز علائم سردی می‌شود و در درازمدت می‌تواند برای سلامت مضر باشد به همین خاطر خوردن ماست برای برخی افراد ممنوع است. عدم استفاده از مصلح ماست موجب ایجاد پوکی استخوان، عرق کردن، بروز آلرژی، افت سیستم ایمنی بدن، کاهش انرژی، کم شدن میل جنسی، عارضه نفخ و مشکلات گوارشی می‌شود.

بهتر است از خوردن ماست با خیار، ماهی، ترشیجات، سرکه و غذاهای گوشتی پرهیز کنید تا عوارض آن را کاهش دهید. در صورت اضافه کردن خیار به ماست حتما نعناع یا پونه هم به ماست اضافه کنید.

مصلح‌های ماست کدامند؟

اگر می‌خواهید بدانید که بهترین مصلح ماست چیست و ماست با چی بخوریم که سردی نکنیم بهتر است نعناع، کاکوتی، پونه، عسل، شیره، موسیر، زنیان، آویشن و مغزیجات و آجیل را به ماست اضافه کنید.

 قیمت ماست کم چرب در بازار روز برای تاریخ امروز اعلام شد که بر اساس آن قیمت ماست سون پر چرب کاله  ۲.۲ کیلوگرم مبلغ ۹۸ هزار و ۵۰۰  تومان اعلام شده است. این در حالیست که قیمت ماست سنتی گوسفندی کیلویی ۹۵هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت انواع ماست
نوع نام محصول مقدار قیمت / تومان
ماست طعم دار ماست بادمجان هراز  ۷۵۰ گرم ۴۹,۸۰۰
ماست چکیده با موسیر کاله ۲۵۰ گرم

۲۴,۵۰۰

ماست میوه ای با طعم توت فرنگی کاله ۱۲۵ گرم

۲۲,۰۰۰

ماست کم چرب و پرچرب ماست سون پر چرب کاله  ۲.۲ کیلوگرم

۱۱۹,۰۰۰

ماست پر چرب سبو هراز ۱.۸ کیلوگرم ۹۸,۹۰۰
ماست کم چرب پاک ۲۰۰۰ گرم

۶۹,۰۰۰

ماست تازه کم چرب پگاه ۲۰۰۰ گرم

۵۶,۹۰۰

ماست محلی ماست پر چرب گاوی یک کیلوگرم ۳۲,۹۰۰
ماست کفیر اوجور یک کیلوگرم ۶۵,۰۰۰
ماست گوسفندی یک کیلوگرم ۹۵,۰۰۰
ماست چکیده گاوی موسیر پر چرب یک کیلوگرم ۲۵۰,۰۰۰

برای مطالعه بیشتر درباره قیمت انواع مواد غذایی در بازار روز می توانید به سرویس”مواد غذایی” اقتصاد آنلاین مراجعه کنید توجه داشته باشید این قیمت ها از فروشگاه های آنلاین استخراج شده اند و اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد.

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع اقتصاد آنلاین