دسته‌بندی نشده

بدهکار بزرگ مالیاتی توسط پلیس کرمانشاه دستگیر شدسرهنگ «جلیل سلطانی»  روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از شناسایی یک بدهکار بزرگ مالیاتی مربوط به سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: این شخص پس از احضار به پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد در سال های گذشته کارت بازرگانی خود را به فردی ساکن یکی از استان های جنوبی کشور قرار داده و از بدهی مالیاتی نیز بی اطلاع است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه افزود: با دریافت این اطلاعات شناسایی فرد مذکور در دستور کار قرار گرفت و ماموران توانستند با انجام کارهای اطلاعاتی محل سکونت وی را در یکی از شهرهای بندری جنوب کشور شناسایی کنند.

سرهنگ سلطانی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه با اخذ نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس استان مربوطه به محل سکونت بدهکار مالیاتی مراجعه و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی گفت: متهم دستگیر شده که از تاجران شناخته شده آن منطقه به شمار می رود در بازجویی ها عنوان کرد سال هاست در زمینه واردات لاستیک و برنج فعالیت داشته و برای فرار از پرداخت مالیات از کارت بازرگانی دیگران استفاده کرده است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در پایان میزبان بدهی مالیاتی این فرد را ۳۱ میلیارد و ۲۲۴ میلیون و ۶۱۸ هزار ریال عنوان کرد و گفت: این فرد برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

منبع:ایرنا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا