گزارش

تصمیم خصمانه و بی خردانه آمریکایی ها، قدرت مانور سپاه را علیه منافع آنان افزایش خواهد داد

به گزارش همسو نیوز،روز سه‌شنبه، مراسم جشن اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز با حضور سردار دکتر علی‌محمد نائینی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران و مدیران، کارکنان این مرکز و جمعی از نویسندگان و راویان دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردار دکتر علی‌محمد نائینی ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: باید همزمان با روز پاسدار، تصمیم عاجزانه کاخ سفید و دشمنان کینه‌توز آمریکایی را که نشانه موفق و مؤثر بودن سپاه است، به همه پاسداران و سربازان امام زمان (عج) و نیروهای جبهه مقاومت در سراسر جهان تبریک گفت.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه، دوراندیش و خردمندی حضرت امام رضوان‌الله علیه برای حفاظت از انقلاب اسلامی تشکیل‌شده است، اظهار داشت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک‌نهاد قدرتمند انقلابی، رسمی و مردمی دارای عمق راهبردی مردمی است و در کنار ملت در منطقه در مقابله با تروریست‌های پرورش‌یافته آمریکایی و اذناب منطقه‌ای آن، کارنامه‌ای کاملا سربلند و موفق دارد و تاکنون توانسته همه توطئه‌ها و طرح‌های آمریکایی‌ها و اذناب آن‌ها را شکست دهد.

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به چرایی این تصمیم از سوی آمریکایی‌ها پرداخت و عنوان کرد: کاملا برای ملت‌های منطقه روشن است در شرایطی که سرویس‌های امنیتی اطلاعاتی و سازمان‌های نظامی آمریکا، صهیونیسم و عربستان سعودی دائماً از جنایتکاران تروریسم و روسیاه در منطقه حمایت و مبارزان فلسطینی را ترور می‌کنند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در خط مقدم مقابله با تروریسم است را هدف قرار می‌دهند.

وی با طرح این پرسش از دولتمردان بی‌خرد آمریکایی مبنی بر اینکه شما که ۸ تریلیون دلار در خاورمیانه برای حاکمیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خود هزینه کردید، آیا جز حقارت و انزوا و ناکامی دستاوردی داشته‌اید، عنوان کرد: شما اگر اقتدار و عزت داشتید نباید با هواپیمای چراغ خاموش و دزدانه و شبانه مانند سرکرده‌های گروه‌های تروریستی وارد فرودگاه متروکه عراق شوید. این تصویر حقارت آمیز از آمریکا، تصویر ذهنی متن ملت‌های منطقه می‌باشد.

سردار نائینی خاطرنشان کرد: کانون‌های تفکر و مراکز اندیشه‌ورز آمریکایی مشورت دهنده به سیاستمداران آمریکا بدانند با این تصمیم خصمانه و بی‌خردانه، قدرت مانور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر اقدام علیه منافع آمریکا افزایش خواهد یافت.

وی افزود: آمریکایی‌ها بدانند ملت ایران در برابر تضعیف مولفه‌های هویت و اقتدار خود کوتاه نمی‌آیند و تروریست خواندن سپاه توسط رئیس جمهور بی خرد آمریکا همبستگی ملی را افزایش خواهد داد.

وی با اظهار به اینکه تصمیم کاخ سفید عاملی برای معرفی بیشتر مؤلفه اصلی اقتدار انقلاب اسلامی یعنی رهبری، سپاه و مردم به جهانیان شده است، تأکید کرد: این حرکت نمایی از اوج عصبانیت دشمنان انقلاب است که به نمایش گذاشته‌شده است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران بابیان اینکه تصمیم کاخ سفید نشان داد دکترین سپاه در منطقه غرب آسیا موفق و مؤثر بوده است، در ادامه تاکید کرد: حضور سپاه، هر روز فضا را برای آمریکایی‌ها و اذناب آن‌ها تنگ‌تر کرده است و از طرفی این اقدام رئیس‌جمهور بی‌خرد آمریکا، نشانه ناکامی چهار دهه مقابله در مهار، فروپاشی و براندازی جمهوری اسلامی و مقابله با عمق راهبردی منطقه‌ای انقلاب اسلامی است.

وی گروه‌های فهرست شده تروریست توسط آمریکایی‌ها را مضحک و کاملا بی‌اعتبار خواند و گفت: این فهرست تنها  برای فریب افکار عمومی است چراکه گروه‌هایی مانند القاعده، داعش و طالبان در آن دیده می‌شود که با حمایت کامل مالی، سیاسی و نظامی سرویس‌های اطلاعاتی خودشان به وجود آمده‌اند و جالب است که گروه تروریستی فاسد مانند منافقین که صدها پرونده اقدام تروریستی دارد و در حال حاضر برای آمریکایی‌ها رجزخوانی می‌کند، از این فهرست حذف می‌گردد.

سردار نائینی در خاتمه قرار گرفتن حماس، حزب‌الله لبنان و سپاه پاسداران که مؤلفه اقتدار ملت‌ها در منطقه و موفق‌ترین جریان مقابله با تروریسم هستند، در این فهرست را نشانه تحقیر آمریکا و اذناب آن‌ها توسط سربازان اسلام به‌ویژه نیروی کاملا مؤثر و موفق قدس سپاه  دانست که در کمک به سازمان‌دهی مجاهدان فی سبیل الله در سطح منطقه حضور دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا