عمران و اشتغال

تقویت و تعامل با بخش خصوصی لرستان در ایجاد اشتغال و تولید اثرگذار استایسنا/لرستان استاندار لرستان ضمن تأکید بر تقویت ظرفیت‌های بخش خصوصی در استان گفت: تقویت و تعامل با بخش خصوصی لرستان در ایجاد اشتغال و تولید اثرگذار است.

فرهاد زیویار هفدهم خرداد ماه در جلسه شورای گفتگوی اتاق بازرگانی لرستان در سال ۱۴۰۲ به اهمیت جایگاه بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: براساس بررسی‌های صورت گرفته، مجموع آورده‌های دولت در سال گذشته اعم از تسهیلات کم‌بهره تبصره ۱۶ و ۱۸ و اعتبارات پروژه‌های عمرانی، معادل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در یک سال و نیم گذشته در استان است.

وی گفت: ۱۰ تا ۱۲ هزار میلیارد تومان از سوی واحدهای تولیدی، اقتصادی و بخش خصوصی در استان در یک سال و نیم گذشته سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

زیویار بر تقویت ظرفیت‌های بخش خصوصی در استان تأکید کرد و افزود: تعامل و تقویت بخش خصوصی و نهادهای وابسته به آن و تشویق سرمایه‌گذاران به‌کارآفرینی در هموار کردن مسیر کسب‌وکار برای فعالان اقتصادی و ایجاد اشتغال و تولید در استان بسیار اثرگذار خواهد بود.  

استاندار لرستان گفت: اعضای جدید اتاق بازرگانی استان رویکردها و سیاست‌های خود را بر انسجام بیشتر شرکت‌ها در بخش خصوصی و تعامل بیشتر با دولت فراهم کنند.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه