اخبار ویژهگزارش

جاده ای در مالزی که مقصد آن مرگ است

همسو نیوز؛همه ی ما در سراسر جهان خبر های ترسناک و یا عجیب غریبی می شنویم که شایعه ای بیش نیست، اما گاهی بعضی از آن ها علی رغم اینکه ترسناک و غیر واقعی به نظر می رسند واقعی اند.

در کشور مالزی جاده ای به نام تیمچه وجود دارد که با عبور از آن به طور قطع حکم مرک خود را صادر کرده اید، اگر قصد خرید تور مالزی را دارید هرگز از این جاده عبور نکنید. در ادامه همراه لحظه آخری باشید تا این جاده را بشناسید. تور تایلند

 

در یکی از مکان های توریستی و معروف به نام پنانگ مالزی، جاده ای نفرین شده و نحس وجود دارد که سال ها ست در آن اتفاق شوم و مرگبار زیادی رخ داده است. جاده ای که عبور از آن مساوی است با امضای محل قتلگاهتان، موضوعی عجیب این است که این حوادث 50 درصد مواقع در شب اتفاق می افتد، در سکوت و تاریکی مطلق. برای کسب اطلاع از قیمت و هزینه های سفر با تور های گردشگری یا خرید ارزان ترین تور مالزی میتوانید به وبسایت لحظه آخر مراجعه فرمایید.

 

 

 

افراد محله ای که در کنار این جاده زندگی می کنند هم شب از آن عبور نمی کنند و به گردشگران تور مالزی هم گوشزد می کنند.

دلیل اتفاقات و حوادث بد این جاده چیست؟ بر اساس گفته های بومیان منطقه سال ها پیش در این جاده تصادفی اتفاق می افتد و زن بسیار جوانی کشته می شود، از آن زمان به بعد روح این خانم با همان تصویری که بعد تصادف اتفاق افتاد با صورت خونی در جاده سرگردان است و طور ناگهانی در مقابل رانندگان ظاهر می شود و باعث مرگ آن ها می شود. متاسفانه بیشتر افراد کشته شده در حال رانندگی با ماشینشان بوده اند که به داخل دره رفته اند و در دم کشته می شوند. البته عده ی بسیار کمی هم جان سالم به در برده اند و قضیه را با ترس زیاد طوری که زبانشان بند آمده موضوع را تعریف کرده اند. برای رزرو تور های ارزان قیمت لحظه آخری کلیک کنید

مورد عجیب دیگری که در این جاده وجود دارد این است که مدتی قبل دخترکی بی گناه توسط پلیس در این جاده کشته شد و بعدها مشخص شد که این آن دختر معصوم کاملا بی گناه بوده و پلیس اشتباهی وی را کشته! اما روح ذخترک دیگر دست از پلیس بر نداشته و هر پلیسی که از این جاده گذر می کند را دستخوش حوادث شوم زیادی کرده است، بسیاری از پلیس ها هم که از این جاده گذشته اند هم زنده نمانده اند.

افرادی که پس از دیدن روح این خانم ها زنده مانده اند گفته اند که شیبه یک انسان عادی بوده اند که لباس شنل مانندی بر تن داشته اند و بسیار سریع و غیر طبیعی از یک نقطه به نقطه دیگر بروند مانند این که روی زمین بند نیستند.

 

یکی از ترسناک ترین اتفاقات این جاده دو مرد جوان در حال رانندگی در این جاده بودند که با صحنه تری با موهای بلند و چهره ی خونی و بسیار زشتی رو به رو می شوند و سرعت خود را کم می کنند تا چهره را واضح ببینند که مطمئن می شوند این زن انسان نیست.

راننده پای خود را روی پدال گاز می گذارد تا فرار کنند که سر آن خانم را در صندلی عقب می بینند و پشت سر ماشین بدون سر در حال دویدن می باشد. پس از این ماجرا این دو جوا گرچه سالم مادند اما مدت ها نتوانستند صحبت کنند  قدرت تکلمشان را از دست داده بودند…

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا