اقتصاد کلان

جنرال‌موتورز آینده نگر شد – ایسناجنرال‌موتورز بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در کارخانه تگزاس برای شاسی بلندهای آینده سرمایه‌گذاری می‌کند.

به گزارش ایسنا، جنرال موتورز اعلام کرد که بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در کارخانه مونتاژ آرلینگتون تگزاس سرمایه‌گذاری خواهد کرد تا آن را برای تولید نسل بعدی خودروهای شاسی بلند موتور احتراق داخلی آماده کند.

منابع به رویترز گفتند که تلاش‌ها برای بازسازی کارخانه‌های خودروسازی آمریکای شمالی و معرفی مدل‌های کارآمدتر نسل بعدی احتراق داخلی نیز در حال برنامه‌ریزی است. منابع اظهار کردند که کل سرمایه‌گذاری‌های اعلام شده در این ماه می‌تواند حدود ۳ میلیارد دلار باشد.

جنرال موتورز اعلام کرد که بیش از یک میلیارد دلار برای دو سایت تولیدی در فلینت میشیگان و آماده‌سازی نسل جدید کامیون‌های سنگین موتور احتراق داخلی خود سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

بر اساس گزارش رویترز، جنرال موتورز که متعهد شده است تا سال ۲۰۳۵ به تولید خودروهای بنزینی پایان دهد. جنرال موتورز اعلام کرد که ۲۸۰ میلیون دلار کانادا در گروه کانادایی اشاوا سرمایه گذاری خواهد کرد تا نسل بعدی کامیون های موتور احتراق داخلی را تولید کند.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه