اخبار سربازی و نظام وظیفه

دعوت از دستگاه‌ها برای نقش آفرینی در حوزه مهارت آموزی سربازان

سردار موسی کمالی مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای همکاری، هم افزایی و تفاهم با دستگاه های اجرایی کشور به منظور مهارت آموزی و اشتغال سربازان وظیفه در روز پنجشنبه ۹۸.۸.۱۶ جلسه قرارگاه  مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروها با وزیر کشور برگزار شد.

وی افزود: وزیر کشور ضمن حمایت کامل از اقدام ستاد کل نیروهای مسلح جهت مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه این کار را یک اقدام خداپسندانه دانسته و از همکاری وزارت کشور و استانداران با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه در چارچوب تفاهمنامه ای که بین طرفین تنظیم و امضا می شوند به شدت استقبال نمودند.

سردار کمالی ادامه داد: در راستای همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی کشور و نیروی مسلح جهت استفاده از ظرفیت سربازی برای مهارت آموزی و اشتغال جوانان سرباز تاکنون ۲۱ تفاهمنامه با مبادی ذیربط امضا و ابلاغ شده و چند تفاهمنامه نیز در برنامه سال ۹۸ قرار دارد.

مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: بدینوسیله از همه دستگاه های کشور که در حوزه مهارت آموزی و اشتغال فعالیت و نقش آفرینی می کنند برای استفاده از ظرفیت سربازی و نیروهای مسلح برای رشد و توسعه مهارت آموزی و اشتغال دعوت به همکاری می شود.

وی افزود: قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از طرح های اشخاص حقیقی و حقوقی نیز در خصوص مهارت آموزی و اشتغال سربازان وظیفه استقبال می کند و آنان را نیز دعوت به همکاری می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا