گزارش

راه‌اندازی سه مرکز منطقه‌‎ای رادیو و تلویزیون مرکزی چین 

به گزارش تهران اقتصادی به نقل از رادیو بین المللی چین، مرکز منطقه‎ای خلیج گوانگ دونگ، هنگ کنگ و ماکائوی رادیو و تلویزیون مرکزی چین 16آبان(7نوامبر) رسما راه‎‏اندازی شد و پایگاه رسانه های جدید صدای مرکز این خلیج برای تلفن همراه نیز همین روز کار خود را آغاز کرد.

لی شی عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب و دبیر حزبی استان گوانگ دونگ در آیین حضور داشت و به همراه شن های شیون رئیس رادیو و تلویزیون مرکزی چین و وانگ وی دبیر کمیته حزبی شن جن از تابلوی مرکز منطقه ای خلیج گوانگ دونگ، هنگ کنگ و ماکائو و صدای منطقه خلیج رونمایی کردند.

مرکز ناحیه خلیج گوانگ دونگ، هنگ کنگ و ماکائوی رادیو و تلویزیون مرکزی چین سپتامبر سال جاری تاسیس شد و استادیوهای رادیویی و تلویزیونی و رسانه های جدید این مرکز کار خود را آغاز کردند. راه‎اندازی این مرکز در راستای تقویت پخش برنامه های چند رسانه ای رادیو و تلویزیون مرکزی چین صورت گرفته است.

رادیوی صدای خلیج نیز طی بیش از دو ماهی که از آغاز فعالیت آن می گذرد اولویت خود را بر پخش رادیویی و فعالیت در زمینه رسانه های جدید قرار داده است و امور مربوط به پخش زنده مراسم پرشکوه هفتادمین سالگرد جشن ملی ، بازیهای نظامیان جهان در ووهان و آئین گشایش دومین نمایشگاه بین المللی واردات چین را با موفقیت انجام داده و مورد تحسین و تمجید عمومی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا