گزارش

ضرورت جلوگیری از تصمیمات متعدد با اجرای مدیریت یكپارچه شهری

به گزارش همسو نیوز،ناصر عبدی آذر نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها،با اشاره به اهمیت مدیریت یکپارچه شهری اظهارداشت: مدیریت شهری یکی از مطالبه های اساسی شوراها و شهرداران است که سال هاست بحث آن مطرح است. با اجرایی شدن مدیریت یکپارچه شهری از تصمیم گیری های مختلف و اقدامات پراکنده جلوگیری خواهد شد و تصمیمات شهر در یک حوزه گرفته می شود.

وی نظم بخشی به فعالیت های شهر را از مزایای مدیریت شهر دانست و گفت: یک نمونه آن حفاری های شهر است که شاهد آن هستیم.  اجرای مدیریت یکپارچه شهری از فعالیت های خلاف جهت و هزینه های اضافی جلوگیری می شود و نیازهای واقعی مردم انجام می شود.

عبدی آذر افزود: وزارت خانه ها و یا ادارات کل خیلی اطلاعی از نیازهای اساسی شهر ندارند و بااجرای مدیریت یکپارچه شهری مدیران شهری و نمایندگان مردم که ساکنان آن هستند بهتر می توانند برای شهر خود تصمیم گیری کنند. برای مثال شوراها بهتر می دانند تراکم دانش آموزی در کدام منطقه بیشتر و یا کمتر است و به تناسب آن بهتر می توانند عمل کنند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای عالی استانها اجرای مدیریت یکپارچه شهری را موجب همپوشانی امکانات دانست و تاکید کرد: در صورتی که همه امکانات تحت یک مدیریت باشد در مواقع اضطرار و لزوم بهتر می توان استفاده کرد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا