عمران و اشتغال

طرح‌های تولیدی و اشتغالزا باید در راستای ارزآوری باشدایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: طرح های تولیدی و اشتغالزایی باید مبتنی بر ایجاد بازارهای هدف در کشورهای منطقه و در راستای ارزآوری باشد.

علی اکبر حسینی محراب در نشست کارگروه اشتغال استان اظهار کرد: باید تجاربی که در حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی در سطح کشور و دنیا وجود دارد مورد توجه مسئولان و سرمایه گذاران قرار گیرد.

وی افزود: نگاه ما این است که موضوع اشتغال مبتنی بر تولید و زنجیره ارزش افزوده باشد و دستگاه های مختلف باید با هم افزایی بستر لازم را جهت این امر فراهم کنند.

حسینی محراب یادآور شد: دولت نمی تواند متصدی سرمایه گذاری، تملک و مدیریت پروژه های اقتصادی شود چرا که این امر در تضاد با سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی است اما حمایت از این پروژه ها و فراهم ساختن زیرساخت ها در دستور کار دولت خواهد بود.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: طرح های تولیدی و اشتغالزایی باید مبتنی بر ایجاد بازارهای هدف در کشورهای منطقه و در راستای ارزآوری باشد.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام استانداری خوزستان، در این نشست طرح های سرمایه گذاری توسط افراد کارآفرین مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه