بانک،بیمه،بورس

عقبگرد ۱۹۹۲۴ واحدی بورس/ حرکت سینوسی بورسبه گزارش خبرنگار مهر، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با اصلاح و عقبگرد ۱۹۹۲۴ واحدی به جایگاه ۲ میلیون و ۱۶۲ هزار واحدی رسید، در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۳,۰۴۰ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی با ثبت رقم ۴۷۸ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

گروه خدمات فنی با ارزش معاملات ۱۰۶ میلیارد تومان (۳.۳ برابر میانگین هفتگی) بیشترین ارزش معاملات را نسب به میانگین هفتگی داشته است. پس از آن گروه کاشی و سرامیک با ارزش معاملات ۸۱ میلیارد تومان (۲.۷ برابر میانگین هفتگی) و گروه لاستیک و پلاستیک با ارزش معاملات ۱۴۸ میلیارد تومان (۲.۳ برابر میانگین هفتگی) قرار دارند.

بورس در این روزها حرکت نوسانی و سینوسی را نشان می‌دهد و یک روز مثبت و یک روز منفی است، تنها نکته مثبت معاملات امروز افزایش معاملات خرد به میزان ۸ همت بود که با استمرار آن می‌توان به تزریق پول جدید در بورس و پویا شدن معاملات امیدوار بود.

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع :مهر

نوشته های مشابه