کشاورزی و دامپروری

قیمت گوشت مرغ در استان سمنان کیلویی ۷۳ هزار تومان تعیین شده استمحمدرضا قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه همزمان با سراسر کشور مرغ به قیمت کیلویی ۷۳ هزار تومان در استان سمنان نیز به فروش می‌رسد، ابراز داشت: فروش مرغ بیش از مبلغ مصوب مصداق بارز گران فروشی است.

وی ضمن بیان اینکه این قیمت گذاری بر اساس یک سال در نظر گرفته شده است، افزود: به شرط ثابت بودن قیمت نهاده‌ها در طول یک سال قیمت مرغ همان کیلویی ۷۳ هزار تومان خواهد بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه فروش گوشت مرغ بیش از نرخ مصوب تخلف به شمار می‌رود، ابراز داشت: در صورت مشاهده افزایش قیمت بازرسان با این تخلف به صورت ویژه برخورد خواهند کرد.

قاسمی ضمن بیان اینکه گشت‌های نظارتی استان سمنان بر روند عرضه و تقاضا نظارت دارند، تصریح کرد: بازرسان با گران‌فروشان و کم‌فروشان برخورد می‌کنند.

وی ضمن بیان اینکه عرضه مرغ در سراسر استان سمنان بدون هیچ چالشی در حال انجام است، افزود: چنانچه افزایش قیمت نامتعارف در بازار رخ دهد بازرسان در سراسر استان آماده هستند تا با آن برخورد جدی داشته باشند.

وی بابیان اینکه مردم می‌توانند عکس و فیلم تخلف را در ایتا به آدرس @keshavarziran بفرستند، افزود: شماره پیامکی ۳۰۰۰۸۱۳۶ آماده دریافت گزارش‌های مردمی است منتها در پیامک ارسالی باید اسم استان، شهر و آدرس محل اعلام شود تا بازرسان بتوانند به آن رسیدگی کنند.

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید

منبع :مهر

نوشته های مشابه