عمران و اشتغال

مجوز مرز هوایی برای فرودگاه شهدای رامسرایسنا/مازندران وزیر راه و شهرسازی با ورود به فرودگاه رامسر، اعلام کرد: این فرودگاه با تکمیل زیرساخت های مناسب و خدمات به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا مجوز مرز هوایی را با مصوبه هیات وزیران کسب کرد.

مهرداد بذرپاش امروز در بدو ورود به فرودگاه رامسر در استان مازندران، با ابراز خرسندی از صدور مجوز مرز هوایی توضیح داد: مصوبه هیئت وزیران در خصوص صدور مجوز مرز هوایی برای فرودگاه شهدای رامسر صادر شده است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: براساس این مصوبه فرودگاه شهدای رامسر قادر خواهد بود با توجه به فراهم بودن زیرساخت های مناسب و تسهیلاتی که به زودی دربخش های گمرگ و قرنطینه و دیگر موارد مربوط به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا فراهم می شود، سرویس فرودگاهی ارائه کند.

وی یاد آور شد: فرودگاه شهرستان رامسر پس از فرودگاه ساری مرکز استان مازندران دومین فرودگاهی است که مرز هوایی دریافت کرده است که با این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی را به کشور مهیا می کند.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با بهره برداری از باند بتنی فرودگاه رامسر امکان نشست و برخاست هواپیماهای متوسط پیکر از جمله ایرباس ۳۲۰ فراهم شده است.

به گزارش ایسنا، فرودگاه شهرستان رامسر با قدمتی بیش از۵۰ سال یکی از زیباترین فرودگاه های شمال کشور است که در ضلع شمالی شهر و در حاشیه دریا خزر قرار دارد و طبق اسناد موجود ساخت آن به سال ۱۳۴۲ باز می گردد.

مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی امروز چهارم خردادماه به منظور سخنرانی در یادواره شهدای شیرود تنکابن و  بازدید از چندین پروژه مرتبط با حوزه راه و شهرسازی وارد استان مازندران شد و مورد استقبال مدیران استانی قرار گرفت.

برنامه های وزیر راه و شهرسازی در مازندران شامل، شرکت در بیست و یکمین جلسه شورای تامین مسکن مازندران در استانداری، سخنرانی در یادواره شهدای شیرود تنکابن، آعاز عملیات اجرایی پروژه نهضت ملی مسکن در ساری،بازدید از پروژه ۵۶ واحدی نهضت ملی مسکن رامسر، بازدید از زمین ۵.۴ هکتاری نهضت ملی مسکن رامسر، جلسه با شهرداران با رویکرد بازآفرینی شهری در دانشگاه آزاد رامسر، بررسی پروژهای راهبردی حوزه راه و حمل و نقل است.

وزیر راه و شهرسازی  قرار است پس از شرکت و سخنرانی در یادواره شهدای شیرود تنکابن از چند پروژه حوزه راه و شهرسازی مازندران هم بازدید کند.

انتهای پیاممنبع ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =

نوشته های مشابه