کار و تعاون

مراکز فنی و حرفه‌ای در شهرستان ماهشهر افزایش یابدبه گزارش خبرنگار مهر، سید صولت مرتضوی عصر امروز چهارشنبه در شورای اداری شهرستان ماهشهر با تاکید بر اینکه جذب نیروی کار باید به صورت بومی انجام شود، افزود: مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای برای آموزش نیروی کار در شهر صنعتی ماهشهر باید بیشتر شوند.

مرتضوی با بیان اینکه دولت ۴۰ درصد پتروشیمی کشور را در این شهرستان سرمایه گذاری کرده ادامه داد: امروز عملیات اجرایی ۲ شرکت پتروشیمی در این شهرستان آغاز شد که میزان سرمایه گذاری در هر کدام از این شرکت‌ها بیش از ۲ میلیارد دلار است‌.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی مطرح کرد: در کنار این شهرستان دریا قرار دارد که می‌توان از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال و درآمد استفاده کرد زیرا با وجود اینکه این شهرستان ظرفیت صنعتی و نیرو دارد اما از نرخ بیکاری ۲۵ درصد رنج می‌برد.

وی با اشاره به خدمات درمانی تأمین اجتماعی خبر داد: تأمین اجتماعی در مراکز درمانی غیر ملکی تا ۹۰ درصد و ملکی تا ۱۰۰ درصد هزینه‌های درمان را پوشش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر کار امروز به عنوان یکی از اعضای هیئت همراه دومین سفر استانی رئیس جمهور به خوزستان وارد استان شد.منبع :مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =

نوشته های مشابه