گزارش

وجود صنایع مختلف در سطح منطقه ۲۱ تلفیقی از صنعت و سکونت را ایجاد کرده است

به گزارش همسو نیوز،حسن رحمانی شهردار منطقه ۲۱ شهرداری تهران در مراسم افتتاح پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه ۲۱ در جمع خبرنگاران گفت: وجود صنایع مختلف در سطح منطقه تلفیقی از صنعت و سکونت را ایجاد کرده است که باعث می‌شود صنایع در قبال جامعه و شهروندان مسئولیت‌ اجتماعی داشته باشند.

رحمانی در ادامه تصریح کرد: تلاش شده در مدیریت شهری جدید حس تعلق شهروندان به شهر ایجاد شود و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی مشارکتی بین مجموعه صنایع شهری رخ دهد و امروز یکی از این بوستان‌ها به عنوان بوستان التیام افتتاح شد.

شهردار منطقه ۲۱ تاکید کرد: بوستان التیام یک هکتار مساحت دارد و تمامی هزینه‌های این بوستان توسط یکی از صنایع این منطقه تأمین شده است و درختان این مجموعه پلاک و مالک دارند تا بحث نگهداشت آن با دقت بیشتری انجام شود.

رحمانی خاطرنشان کرد: پروژه بازار گل و گیاه جنوب غرب تهران هم به روش بی او تی عملیاتی شده است و همچنین یکی دیگر از پروژه‌ها تقاطع غیرهم سطح۲ گاز است که به صورت مشارکتی با هزینه ۴۰ میلیارد تومانی اجرا می‌شود.

شهردار منطقه ۲۱ شهرداری تهران در پایان تصریح کرد: ظرف یک سال و نیم اخیر بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی به روش مشارکتی در سطح منطقه عملیاتی شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا