بانک،بیمه،بورس

پیش بینی معاملات بورس اول خرداد ۱۴۰۲/ به سراغ تک سهم ها برویدعلی فراقی کارشناس بازار سرمایه به مهر گفت: بازار همانند انتظارات در روز یکشنبه از سمت عرضه قوی‌تر کار خود را شروع کرده و کم کم به سمت تقاضا و قدرت گرفتن خریداران حرکت کرد.

فراقی افزود: انتظاری که برای بازار در روز آتی خواهد رفت همانند دو روز گذشته معاملاتی، نوسانی در نظر گرفت هرچند به احتمال بالایی بازار روز آتی را با قدرت خریداران مساعدتری نسبت به روز گذشته معاملاتی آغاز کند ولی صرفاً تکمیل کننده دیدگاه هفتگی معاملاتی گفته شده در بررسی‌ها خواهد بود تا بتوانیم یک هفته خنثی در جمع بندی هفتگی ولی به صورت نوسانات بالا و پایین در یک محدوده معین در نظر گرفت تا بتواند سازنده جهت حرکت اصلی بازار در هفته آتی معاملاتی باشد.

این کارشناس بازار سرمایه اضافه کرد: در قسمت بازدهی هم در معاملات فردا صرفاً می‌توان بهره گیری از نوسانات نمادها و بازدهی در تک سهم‌ها در نمادهای غالباً ریالی بازار مدنظر داشت و دیگر نمادهای بازار نوسانات و حجم‌های به مراتب پایین‌تری را تجربه خواهند کرد.

فراقی در پایان گفت: از لحاظ بازدهی شاخص‌های بازار هم نمی‌توان تفاوت فاحشی را میان دو شاخص اصلی بازار در نظر گرفت و انتظار می‌رود با یک تفاوت اندک در موازات هم حرکت کنند.منبع :مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =

نوشته های مشابه