گزارش

چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار می شود

به گزارش همسو نیوز،محمد مراد بیات، مدیرعامل مرکز فابا (مرکز فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک) در نشست هم‌اندیشی با رسانه‌‌ها که برای برگزاری پربارتر ITE 2018 با حضور خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و تصویری،ضمن بیان این مطلب گفت: شعار «تراکنش علیه تحریم ها» که برای چهارمین دوره این نمایشگاه انتخاب شده با توجه به موقعیت خطیر کشور در ماه‌های اخیر و با توجه به هدف نمایشگاه تراکنش ایران برای کاهش فشار بر کسب و کارها و ایجاد رونق و امید در صنعت بانکداری و پرداخت بوده است.

مدیرعامل مرکز فابا توضیحاتی در مورد این مجموعه، وظایف و اقدامات آن و همچنین فرایند شکل‌گیری و برگزاری سه دوره پیشین نمایشگاه تراکنش ایران ارائه داد و با اشاره به شرایط حساس کنونی اظهار کرد: با توجه به هم‌زمانی برگزاری چهارمین دوره ITE 2018 با دور دوم اجرایی شدن تحریم‌های آمریکا، امیدواریم که این رویداد در ارائه پلن B کسب و کارها در شرایط تحریم و نمایش شور و نشان در صنعت بانکداری و پرداخت موثر باشد.

وی افزود: تلاش می شود تعامل و همدلی در صنعت بانکداری و پرداخت به نمایش درآید زیرا تراکنش در دل خود به معنای تعامل و در مقابل آن، تحریم به معنای تقابل است، نمایشگاه تراکنش ایران با انتخاب این شعار به دنبال ترویج تعامل و گفت‌وگو در بخش‌های مختلف، چه در داخل و چه در خارج از کشور است.

بیات خاطرنشان کرد:تحریم‌های یک جانبه آمریکا نه تنها دو صنعت کلیدی نفت و بانکداری ایران که عزت ملی ما را نشانه رفته است و حضور پر شور فعالان صنعت بانکداری و پرداخت در این رویداد می‌تواند نشان ‌دهنده عزم جدی و مسئولیت ‌پذیری آنها برای مدیریت خردمندانه در دوران تحریم‌ها باشد.

وی ادامه داد: بدون شک کسب‌ و‌کارهای مسئولیت‌ پذیر ازاین فرصت برای نمایش پیشرفت‌ها، توانمندی‌ها و نوآوری‌های خود استفاده خواهند کرد.

مدیرعامل فابا در پایان گفت: چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران از ۲۲ تا ۲۴ آبان ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران در بوستان گفت‌وگو با موضوع اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال برگزار می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا