ارتباطات و فن آوری اطلاعات

یوتیوب تبلیغات غیرقابل رد شدن را به تلویزیون آوردیوتیوب برای جذب خریداران تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات ۳۰ ثانیه‌ای غیرقابل رد شدن برای برای تلویزیون‌های متصل به اینترنت معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، تبلیغات غیرقابل رد شدن به بخش “یوتیوب سلکت” در تلویزیون‌های متصل افزوده می‌شود و بینندگان، به جای دو تبلیغ ۱۵ ثانیه‌ای، یک تبلیغ ۳۰ ثانیه‌ای مشاهده خواهند کرد که قابل رد شدن نیست.

یوتیوب یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های پخش ویدئوی آمریکا به شمار می‌رود و آمار شرکت نیلسن نشان می‌دهد که زمان تماشا در این پلتفرم در آوریل افزایش پیدا کرده است. حالا باید دید آیا تبلیغات ۳۰ ثانیه‌ای غیرقابل رد شدن، بازده خوبی روی سرمایه گذاری تبلیغات فراهم می‌کند.

یوتیوب در این باره در یک پست وبلاگ توضیح داد: “یوتیوب سلکت” اکنون بیش از ۷۰ درصد تماشا در صفحه تلویزیون به حساب می‌آید و ما اکنون پخش تبلیغات پیش از محتوایی که بیشترین بازدید را دارد را راحت‌تر کردیم.

“یوتیوب سلکت”، پنج درصد کل ویدئوهای مشاهده شده و بیشترین محتوای تعاملی را دارد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری “سرچ انجین لند”، این سبک تبلیغات جدید یوتیوب اکنون در آمریکا قابل دسترس خواهد شد و این سایت ویدئویی قصد دارد اواخر امسال، آن را در سطح بین المللی قابل دسترس کند.

انتهای پیام

این خبر را در تهران اقتصادی دنبال کنید .

منبع ایسنا

نوشته های مشابه