بازار و کسب و کاربانک،بیمه،بورس

شمش طلای خانه سکه ایران

شمش طلا خانه سکه

خرید شمش طلا برای سرمایه گذاری در اقتصاد تورمی یکی از گزینه های حفظ ارزش پول میباشد. خانه سکه ایران در کنار شمش پارسیس ، طلای محمد و ایران شمش و شمش زکوین یکی از شمش های قدیمی و با اصالت میباشد.

خرید شمش طلا برای سرمایه گذاری

طلا به دلیل حفظ ارزش خود در تمام شرایط گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول برای سرمایه گذاران است.

یکی از بهترین گزینه هایی که میتوانید برای حفظ ارزش پول خود انتخاب کنید شمش طلا است. زیرا به نسبت دیگر گزینه های سرمایه گذاری ارزش بالاتر و ریسک کمتری دارد. سرمایه گذاران با خرید شمش طلا در اوزان مختلف و داشتن سبد سرمایه گذاری طلا و مشورت با کارشناسان با تجربه میتوانند سرمایه گذاری ایمن و بدون ریسک در شمش طلا داشته باشند. بدین صورت ریسک سرمایه گذاری در منابع متعدد پایین می آید.

مزایای خرید شمش نسبت به طلای آبشده

به یک قطعه طلای بدون شکل و قالب معین که عیار آن نیز مشخص نیست و دارای انگ میباشد، طلای آب شده میگویند. اطلاعات انگ آن مشخص کننده عیار آن است. عیار آن نیز معمولا بین 700 تا 990 متغیر میباشد و در سامانه ریگیری ثبت میشود.

خرید و فروش طلای آب شده دارای ممنوعیت قانونی است و صرفا مختص فعالان صنفی طلا و جواهر میباشد. فروش آن بدون فاکتور رسمی برای مصرف کننده نهایی بوده و تشخیص اصالت آن برای خریداران میسر نیست.

بر اساس مرجع قیمت شمش طلا برای خرید شمش میتوان به کارمزد آن در کنار اصالت به صورت آنلاین دسترسی داشت.

مرجع قیمت طلای 24 عیار https://www.tgju.org/profile/geram24

مرجع قیمت شمش https://zcoinn.com/bar-gold/ برای خرید شمش میباشد.

از معایت خرید طلای آب شده میتوان به ممنوعیت خرید و فروش و عدم ماندگاری اطلاعات انگ در سامانه های ریگیری برای عموم اشاره نمود. همچنین مشخص نبودن عیار در طلای آب شده و شکل ظاهری آن که معمولا به صورت مفتول یا اشکال غیر هندسی میباشد نیز از معایب خرید طلای آب شده میباشد.

انواع شمش های معتبر بازار مانند شمش محمد ، شمش پارسیس ، شمش زکوین و شمش خانه سکه از نظر کارشناسان برای سرمایه گذاری روی طلا توصیه میشود.

در مقابل طلای آبشده، شمش طلا با فاکتور و عیار مشخص معامله میشود . خرید و فروش شمش طلا بسیار راحت است و سرمایه گذاران میتوانند با خیال اسوده برای حفظ ارزش پول خود این شمش هارا خریداری و نگهداری کنند و هیچ نگرانی از بابت فروش ان نداشته باشند.

مزایای خرید شمش نسبت به سکه

سکه به عنوان یکی از مسکوکات طلا علاوه بر ارزش طلایی خود دارای حباب نیز میباشد که اسم دیگر آن ارزش ضرب سکه توسط بانک مرکزی است . حباب سکه عامل اصلی وجود سکه های غیره بانکی در بازار است. سکه غیره به سکه ای اطلاق میشود که توسط بانک مرکزی ضرب نشده باشد. هر چه میزان حباب سکه به دلایلی مانند عدم ضرب با توجه به نیاز بازار ، بالا رود ریسک خرید سکه های غیره در بازاربیشتر میشود . تشخیص سکه های بانکی از سکه های غیره نیز تنها برای کارشناسان ممکن است. سکه دارای حباب و کارمزد خرید و فروش توما با هم میباشد.

تحلیل حباب سکه بر اساس گزارشات زکوین نشان دهنده نوسان بالایی است که حباب 20 درصدی سکه برای سرمایه گذاری را توجیه نمیکند.

شمش یکی دیگر از مسکوکات طلا است که بدون حباب قیمتی است و صرفا دارای مقدار کمی کارمزد میباشد . شمش در مقایسه با سکه دارای حباب نمیباشد و به همین دلیل توسط کارشناسان سرمایه گذارای بسیار توصیه میشود. تشخیص اصالت شمش های طلا نسبت به انواع سکه در بازار بسیار راحت تر بوده که دلیل اصلی آن عدم وجود حباب در ساختار قیمتی آن میباشد که باعث میشود ریسک خرید شمش های تقلبی بسیار پایین بیاید.

شمش طلای خانه سکه

خانه سکه ایران تولیدکننده سکه یادبودبرای شرکتهای معتبر ،سازمانها ، ارگانها و بانکها بوده و جهت تولید سکه یادبود برای اولین بار در ایران می باشد. این محصولات دارای کد استاندارد می باشند.

گروه تولیدی پرنیا با سالها تجربه و به کارگیری آخرین تکنولوژی­های روز دنیا به عنوان اولین دارندۀ مجوز ضرب و تولید یادبودها و شمش­های نقش برجسته از بیش از 30 سال پیش فعالیت خود را آغاز نمود. ​شمش خانه سکه با فاکتور رسمی جزوی از محصولات زکوین میباشد.

محصولات شمش طلا خانه سکه در زکوین https://zcoinn.com/khanehsekeh/ مرکز معاملات شمش به فروش میرسد و دارای گارنتی خرید و فاکتور رسمی میباشد.

نوشته های مشابه