بازار و کسب و کار

 مشخصات عینک شنا ارنا کبرا الترا Arena Cobra Ultra

 

عینک شنا ارنا کبرا الترا Arena Cobra Ultra

آرنا ARENA برندی ایتالیایی با استفاده از تکنولوژی برنده Swipe ، با میراث دگرگونی دنیای ورزش های آبی از طریق مواد پیشرفته و طراحی ابتکاری از سال 1973، با ارائه تجهیزاتی برای تمام شناگران راهی برای ابراز وجود، احساس اعتماد به نفس، پیروزی و دستیابی به دستاوردهای بزرگتر را هموار کرده است.

برند ارنا در ورزش شنا یکی از پرچمداران لوازم و تجهیزات شنا بشمار می رود که بعضی از لوازم این برند جز بهترین هاست. یکی از این موارد عینک شنا ارنا کبرا الترا Arena Cobra Ultra می باشد که می توان به عنوان یکی از بهترین انواع عینک شنا برای مسابقه در نظر گرفت. در ادامه به توضیح مشخصات عینک شنا ارنا کبرا الترا Arena Cobra Ultra می پردازیم.

عینک شنا ارنا کبرا الترا Arena Cobra Ultra شکل منحصر به فردی دارد که به طور خاص برای مسابقه در بالاترین سطح طراحی شده است. این عینک از 70% پلی کربنات، 20% سیلیکون، 10% الاستومر ترموپلاستیک تشکیل شده است. عینک مسابقه ای کبرا الترا در تنوع رنگی بالایی عرضه می شود و عینک های بسیار محبوبی هستند.


لنزهای عینک شنا کبرا الترا cobra ultra

لنز عینک شنا ارنا کبرا الترا

شکل فوق هیدرودینامیکی لنزها برای به حداقل رساندن کشش و در عین حال دید وسیع در زیر آب طراحی شده اند. برای تمام نیازهای رقابتی شناگران در مدل های آینه ای و اسموکی از جنس پلی کربنات تولید شده است تا دوام طولانی مدت لنزها را تضمین کند.

این سبک لنزهای آینه ای روشن در عینک شنا ارنا cobra ultra، برای شنا در فضای داخلی یا لنزهای آینه ای تیره برای شنا در فضای باز یا پرنور تابش خیره کننده را به حداقل می رساند و می توانید مدت‌ طولانی تری بدون اینکه عینک تان بخار بگیرد یا حرکت کند، رقابت، تمرین و شنا کنید.

لنزها به صورت منحنی هستند که دلیل این منحنی زمانی مشخص می شود که بخواهید به خط کناری خود نگاه کنید. بسیاری از عینک‌ها، مانند عینک‌های سوئدی، نشانی واقعی از محل حضور شناگران دیگر در مسابقه به شما نمی‌دهند. تشخیص اینکه فردی که از گوشه چشم خود می بینید در جلو یا عقب است دشوار است زیرا این بستگی به شکل کناره لنز دارد.

انحنای عینک فوق العاده cobra ultra به این معنی است که شما می توانید ایده دقیق تری از اینکه فرد در لاین کنار شما کجاست به دست آورید، این بدین معناست شما با این عینک درک محیطی از فضای اطراف خود دارید.

Arena Cobra Ultra ضد بخار واقعی

قابلیت swipe عینک شنا cobrsa ultra

پیشرفته ترین عینک‌های مسابقه ای با لنز آینه ای دنیا، عینک‌های Cobra Ultra Swipe را با فناوری انقلابی ضد بخار آرنا که ده برابر بیشتر دوام می‌آورد و تمدید می شود، را امتحان کنید. با فناوری ضد بخار Swipe، که توسط ترکیب شیمیایی سفارشی و طراحی فعال‌سازی مجدد روی لنزهای عینک تولید شده است، دید شفافی تا 10 برابر بیشتر از فناوری‌های معمولی ضد بخار خواهید داشت.

برای فعال کردن مجدد خاصیت ضد بخار عینک Cobra Ultra کافیست در حالی که عینک در آب است، به آرامی لنزهای داخلی را چند بار با نوک انگشت خود بکشید، مطمئن شوید که در حین انجام این کار هیچ آلودگی روی لنزها وجود ندارد. این کار را هر بار که لنزها بخار گرفتند انجام دهید تا برای مدت طولانی تری از دید واضح لذت ببرید.

واشرهای ضدآب

 

عینک کبرا الترا از برند ارنا arena مجهز به واشرهای سیلیکونی نرم و راحت است که از ورود آب جلوگیری می کنند، دسته های عینک در کنار شقیقه ها به صورت یکپارچه با فریم عینک طراحی و قالب گیری شده. این مدل دسته های متصل عینک شنا شما را به خوبی در اطراف صورت ثابت نگه دارد تا بدون نفوذ آب بتوانید در هنگام شنا احساس اعتماد به نفس داشته باشید و برعملکرد خود تمرکز کنید.

بندهای سیلیکونی

بندهای عینک کبرا الترا مانند عینک های معمولی دیگر نیستند. نقطه‌ای که بندها به عینک‌ شما متصل می شوند، به جای بیرون از لنز، تا نیمه دور سر شما قرار دارد. به منظور افزایش پایداری، قاب های عینک در امتداد کنار صورت گسترش می یابند به طوری که بندها دورتر فریم عینک قرار می گیرند. شاید Arena تصور می کند که یک بازوی پلاستیکی نسبت به دو بند سیلیکونی کشش کمتری در آب ایجاد می کند؟ اگر اینطور باشد آرنا واقعا روی طراحی این عینک سرمایه گذاری بزرگی انجام داده است.


پل بینی

پل بینی عینک شنا ارنا cobra ultra

عینک ارنا Cobra Ultra با چندین قطعه پل بینی در سایزهای مختلف عرضه می شوند که این پل بینی ها نه تنها محکم و قابل تنظیم برای همه ی فرم صورت هستند، بلکه مستقیم روی قسمت پل بینی شما فشار وارد نمی کنند که در راحتی عینک بسیار تاثیر گذار است.

در مجموع این عینک حرفه ای آرنا راحت هستند، نشتی ندارند و با طیف گسترده ای از رنگ ها قطعاً در بین بهترین عینک های شنا برای شناگران بخصوص شناگران حرفه ای و مسابقه ای قرار می گیرند. همچنین، عینک ارنا کبرا الترا یک سایز مناسب برای همه است چه یک شناگر جوان یا یک بزرگسال باشید فرم آنها قابل تنظیم هستند تا با اندازه صورت شما مطابقت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 5 =