اقتصاد کلانبازار و کسب و کار

9 تا از بهترین نمایندگی های یو پی اس در تهران

در این مقاله به معرفی کامل 9 تا از بهترین نمایندگی های دستگاه یو پی اس در تهران می پردازیم، برخی از این شرکت ها نمایندگی های خرید و فروش یو پی اس در تهران هستند و همچنین برخی از این شرکت ها هم نمایندگی فروش دستگاه های برق اضطراری و هم تولید کننده دستگاه یو پی اس (UPS) در شهر تهران هستند.

با توجه به قطعی های برق در سالهای اخیر در شهر تهران خرید دستگاه یو پی اس و همچنین تجهیزات برق اضطراری به یکی از اولویت های شرکت های خصوصی و دولتی در پایتخت کشور تبدیل شده که با توجه به اهمیت این موضوع به بررسی لیست بهترین نمایندگی های یو پی اس در تهران پرداخته ایم.

یو پی اس یا به اختصار UPS در واقع مخفف کلمه Uninterruptible power supply به انگلیسی است که به معنای دستگاه منبع تغذیه بدون وقفه بوده و در واقع دستگاهی است که در مواقعی که برق شهری قطع یا دچار مشکل می شود از تجهیزات برقی مهم و کامپیوتر ها، در برابر خاموش شدن و خسارت های جانبی محافظت می کند.

در زمان قطعی برق و یا افت ولتاژ ناگهانی دستگاه های یو پی اس UPS به طور خودکار جریان را از برق شهری قطع و به منبع تغذیه خود یعنی باتری یو پی اس متصل می کند. اینکار تنها در چند صدم ثانیه انجام می شود و دستگاه متصل به یو پی اس قطع نشده و به کار خود ادامه می دهد، به عنوان مثال زمانی که برق قطع شد، کاربر فرصت ذخیره کردن اطلاعات و کارهای انجام شده خود را در کامپیوتر داشته و از صدمه خراب شدن فایل ها جلوگیری می شود.

نمایندگی های یو پی اس در تهران

لیست زیر 9 تا از بهترین نمایندگی های فروش و خدمات یو پی اس در شهر تهران است که در ادامه به بررسی هر کدام از این شرکت خواهیم پرداخت.

 • شرکت یو پی اس کاران
 • شرکت صدر الکترونیک
 • شرکت توانیرو
 • شرکت تتیس
 • شرکت الکترونیک فاران
 • شرکت بهین صنعت
 • شرکت یو پی اس مگا مداوم
 • شرکت کمان سیستم
 • شرکت زینر

در ادامه به بررسی کامل هر کدام از این نمایندگی های یو پی اس در تهران می پردازیم.

شرکت یو پی اس کاران

یو پی اس کاران از جمله نمایندگی های یو پی اس در تهران است که هم در فروش آنلاین دستگاه یو پی اس و هم در قسمت خدمات و نصب یو پی اس در شهر تهران فعالیت می کند. این شرکت با نام تجاری UPSKARAN در حال حاضر با داشتن مراکز تخصصی در زمینه های فروش یو پی اس، باتری یو پی اس، استابلایزر سه فاز و تک فاز، کابینت باتری یو پی اس و کلیه تجهیزات برق اضطراری فعالیت می کند.

شرکت یو پی اس کاران به عنوان یک برند شاپ تخصصی در زمینه تجهیزات برق اضطراری، فروش و خدمات کلیه برندهای داخلی یو پی اس و باتری شناخته می شود، این فروشگاه تخصصی یو پی اس، همچنین بسیاری از برندهای معتبر یو پی اس خارجی مثل پاورترونیکس، ایتون، APC، مکلسان را عرضه کرده و خدمات آن را انجام می دهد.

همچنین به عنوان جزو جدانشدنی از سیستم برق اضطراری، شرکت یو پی اس کاران خدمات نصب و فروش انواع برندهای مختلف باتری یو پی اس را نیز در تهران انجام می دهد که از آن جمله می توان به نمایندگی باتری لانگ، نمایندگی باتری هیتاکو، ولتامکس، یورونت، نیومکس و سایر برندهای معتبر باتری خارجی یو پی اس اشاره کرد.

یو پی اس کاران علاوه بر یو پی اس خانگی، با شعار مشاور شما در پروژه های برق اضطراری توانسته است تامین کننده بسیاری از پروژه های بزرگ برق اضطراری در داخل کشور باشد و از جمله تامین کننده های اصلی باتری و یو پی اس برای صنایعی مثل شرکت های خودرو سازی و همچنین بیمارستان ها و بانک ها در تهران است.

برخی از خدمات این شرکت عبارتند از:

 • فروش و خدمات سیستمهای برق بدون وقفه یو پی اس (UPS)
 • فروش و نصب باتری یو پی اس (UPS BATTERY)
 • فروش و خدمات انواع شارژر رکتیفایر و اینورتر
 • مشاوره در انتخاب انواع یو پی اس های خانگی
 • مشاوره در انتخاب انواع یو پی اس های صنعتی و مدولار
 • طراحی و اجرای تجهیزات محیطی مرکز داده(Data center)
 • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری یو پی اس UPS در قالب انعقاد قرارداد سالیانه یا موردی

شرکت صدرالکترونیک دنا

شرکت دانش بنیان شرکت صدرالکترونیک دنا در سال 1380 تاسیس شد هدف این شرکت دانش بنیان طراحی و ساخت سیستم ­های الکترونیک صنعتی و آسانسور می­باشد این شرکت در ادامه با استفاده از متخصصین و مهندسین با تجربه برای ساخت تابلوهای کنترل آسانسور با برند سانا اقدام نموده است.

شرکت توانیرو

شرکت ارائه دهنده یو پی اس توانیرو در سال های جنگ کار خود را در تولید لوازم الکترونیکی و دستگاه­ های ذخیره و تغذیه شروع کرده است. این شرکت در زمینه های ساخت یو پی اس و دستگاه های تغذیه هم نیز فعالیت ویژه ای دارند. این شرکت یکی از شرکت هایی است که از نیروهای دانشجویان برتر کشور استفاده کرده است و بعد از مدتی توانست عنوان اولین ابداع کننده ایرانی دستگاه های یو پی اس سینوسی سنکرون با برق شهری را با ساخت سیستم Intelligent HF و از نوع Off Line و On Line را به خود اختصاص دهد.

شرکت تتیس

شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس، با اتکا بر دانش متخصصین کار آزموده و مجرب، با هدف مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم های تغذیه، به ویژه سیستم های برق بدون وقفه پایه ریزی و تاسیس شده است. این شرکت با سابقه بلند مدت در ارائه خدمات به مشتریان در شاخه های فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی، خودروسازی و فرودگاهها، توانسته است تجارب گرانبهایی به دست آورد که منجر به کسب بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان گشته است .

در سایت این شرکت آمده است:

شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس، با پشتوانه علمی کارشناسان خود جهت همکاری در زمینه های زیر آمادگی کامل خود را اعلام می دارد

شرکت الکترونیک فاران

شرکت صنایع الکترونیک فاران در سال 1368 با هدف فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و کامپیوتری تأسیس گردید. نام فاران برگرفته از نام عبری کوه جبل النور است که حضرت محمد(ص) در آنجا به رسالت مبعوث شدند. ( برگرفته از متن دعای سمات).

عمده تمرکز شرکت صنایع الکترونیک فاران تولید و توزیع انواع یو پی‏ اس و باتری و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر می باشد که در راستای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به داخل کشور و تولید تجهیزاتی با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر، نسبت به عقد قراردادهای تولید مشترک با چندین کمپانی معتبر اروپایی و آسیایی اقدام نموده است.

این شرکت با افتتاح خط توسعه تولید باتری در سال 1388 با حضور معاونت وزارت صنایع و معادن، و گسترش کارخانه به فضای کلی بالغ بر 8900 متر مربع در استان کرمانشاه، و دفتر مرکزی با فضای کلی بالغ بر 2000 متر مربع در استان تهران شهرک فناوری پردیس با بهره گیری بیش از 100 نفر پرسنل متخصص و فنی در حال فعالیت می باشد و همچنین محصولات خود را از طریق بیش از 50 نمایندگی در سراسر ایران ارائه می نماید.

شرکت بهین صنعت

شرکت بهین صنعت با استفاده از کادر مجربی که در اختیار دارد شروع به مشاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم های تغدیه برق الخصوص برق بدون وقفه و با توجه به مشکلاتی مانند تولید، انتقال، توزیع و … کرده است.

این شرکت در زمینه های زیر فعالیت می کند

 1. مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و یو پی اس
 2. ارائه سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس)
 3. برگزاری دوره­ های آموزش تخصصی یو پی اس
 4. ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق

شرکت مگا مداوم

مگا مداوم در حال حاضر در زمینه ی ارائه ی مشاوره و راه حل و همچنین اجرای پروژه های تامین یوپی اس و استابیلایزر و باتری در رنج وسیعی از کاربردهای خانگی و دفتری تا کاربردهای صنعتی، دیتا سنتر و کلیه ی حوزه های پزشکی فعال است. همچنین این شرکت به عنوان یکی از تامین کنندگان قدرتمند و اوریجینال قطعات الکترونیک در بازار الکترونیک شناخته شده است.
مگا مداوم یک شرکت دانش بنیان و تولیدی است که در بخش های بازرگانی، تولید و تحقیق و توسعه فعالیت دارد.

یژگی های شرکت یو پی اس مگا مداوم:

 • تولیدات با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی
 • طراحی و ارائه محصولات بر اساس خواسته و نیاز مشتری
 • پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در تمام نقاط کشور

شرکت کمان سیستم

شرکت کمان سیستم به صورت یک واحد تحقیقاتی و بدون هیچ ارزش اقتصادی شروع بع فعالیت کرد و بر روی بسیاری از پروژها به صورت پراکننده به منظور رسیدن به یک تکنولوژی برتر کار خودشان را شروع کردن و در ابیتدا سال 1375 شرکت خود را به صورت رسمی به ثبت رساندن و شرکت را تاسیس کردند.

شرکت زینر

شرکت تولیدی لوازم برقی و الکترونیکی زینر در سال ۱۳۶۰ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران با هدف تولید محصولات الکتریکی و الکترونیکی تاسیس و شروع بکار کرد. در سالهای ابتدایی انقلاب و در بحبوحه سال های جنگ که بدلایل متعدد قطع برق رخ میداد این شرکت اقدام به طراحی و ساخت یو پی اس هایی برای جبرای این قطعی در ادارات و برخی سازمانهای مهم نمود. اسن محصولات شامل یو پی اس های تک فاز بودند. با افزایش نیازهای صنعت ایران در سالهای ۱۳۶۲، شرکت زینر اقدام به طراحی و ساخت یو پی اس های سه فاز نیز نمود. در سال ۱۳۶۸ این شرکت اقدام به تولید یو پی اس های آفلاین با برند ایرانی (یو پی اس زینر) نمود.شرکت زینر دارای قدمت و سابقه و توانایی بالایی در صنعت برق ایران است و هم اکنون نیز با دارا بودن همه اساتانداردهای مدیریت و استانداردها و کد ها ی تخصصی صنعت برق دنیا،با بکارگیری بیشاز ۶۰ پرسنل متخصص و تولید یو پی اس، سوئیچهای برقی، باتری و دیزل ژنراتور در صنعت برق ایران شناخته شده است.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد یو پی اس‌ از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزات الکتریکی هستند که در شهرهای بزرگ خصوصا تهران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در سال های اخیر با توجه به کمبود و همچنین ضعف در کیفیت برق شبکه توزیع استفاده از یو پی اس برای شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین کارخانجات در شهرک های صنعتی حیاتی شده است.

در این میان خرید یو پی اس از یک شرکت معتبر در تهران می تواند خیال شما را از بابت قطعی برق و صدمه به تجهیزات الکتریکی حساس و کامپیوترهاتان راحت کند و اطمینان خاصر نسبت به خرید و خدمات شرکت داشته باشید که در این مقاله به بررسی بهترین شرکت های عرضه کننده و فروشنده یو پی اس در تهران پرداختیم.

و توصیه می شود که قبل از خرید دستگاه یو پی اس، حتما با یکی از این شرکت ها مشورت کنید تا شما را در زمینه خرید یو پی اس راهنمایی کند تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.